Restauracja Wesoła to obiekt o prawie 25-letniej tradycji restauratorskiej. Jest idealnym miejscem na organizację przyjęć weselnych, komunijnych, jubileuszowych oraz innych wykwintnych bankietów. To, co wyrożnia nas wśród innych to pełen profesjonalizm i doświadczenie w organizacji imprez oraz dbałość o najmniejsze szczegóły.

Czasopismo Kobieta i Życie doceniło naszą restaurację opisując na swoich łamach jedno z corocznych
wydarzeń jakie ma u nas miejsce: Wigilia dla ludzi samotnych


Kliknij na zdjęcie aby przeczytać artykuł

Wesela

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu. Doskonale przygotowane przyjęcie weselne to marzenie każdej Młodej Pary. Warto więc, by wszystko, co z nim związane, było wyjątkowe – tak byśmy zawsze z chęcią powracali myślami do tej wspaniałej chwili. Powierzając nam organizację wesela, możecie Państwo być pewni, że będzie pełne niezapomnianych wrażeń i przeżyć. Do każdego naszego Gościa podchodzimy indywidualnie, bierzemy pod uwagę Jego sugestie i propozycje, sami także przedstawiamy nasze koncepcje, tak by wszystkie Państwa oczekiwania zostały spełnione.

Zamów wesele korzystając z formularza lub zadzwoń: +48 34 350 53 00

Komunie

Pierwsza Komunia Święta to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu dziecka. Warto więc zadbać o to, aby w tym dniu czuło się wyjątkowo. Z przyjemnością zorganizujemy Państwu to przyjęcie i zołożymy wszelkich starań aby na zawsze pozostało w pamięci. Zgodnie z Państwa życzeniem przygotujemy specjalnie udekorowany stół komunijny, dostosujemy menu do Państwa potrzeb oraz życzeń najmłodszych a także pomożemy w wyborze tortu.

Zamów komunię korzystając z formularza lub zadzwoń: +48 34 350 53 00

Przyjęcia jubileuszowe i urodziny

Restauracja wesoła jest idealnym miejsce na organizację urodzin i innych przyjęć jubileuszowych. Możemy przygotować menu na całonocne przyjęcie, jak również na uroczysty obiad. Z chęcią uzupełnimy je specjalnymi daniami wybranymi przez Państwa. Zapewniamy Państwu duży parkiet do tańczenia i scenę dla orkiestry.

Zamów przyjęcie korzystając z formularza lub zadzwoń: +48 34 350 53 00